Podziękowania dla Konwentu

Fundacja Dzieci Ukrainy z Kijowa przysłała podziękowania dla Konwentu Współpracy Samorządowej Polska-Ukraina za organizowanie pobytu dla swoich podopiecznych w lutym bieżącego roku w województwie zachodniopomorskim.

Podziękowania dla Konwentu

Szanowny Panie Dyrektorze!

        Zarząd Dziecięcego Funduszu Ukrainy szczerze serdecznie dziękuje zespołowi Konwentu Współpracy Samorządowej Polska-Ukraina oraz osobiście Pani Katarzynie Kławsiuć, kierownikowi ds. organizacyjnych, za znaczącą pomoc w organizacji wypoczynku i rekreacji w województwie zachodniopomorskim w Polsce dzieci z rodzin poszkodowanych w wyniku wydarzeń na Euromajdanie oraz z rodzin, których rodzice uczestniczą w operacji antyterrorystycznej /ATO/ na wschodzie Ukrainy. Dzięki wsparciu, trosce i szczerości całego Pańskiego zespołu w tym trudnym czasie dla naszego kraju, dzieci wspaniale wypoczęły, zregenerowały siły, zahartowały się sportowo i przywiozły ze sobą niezapomniane wspaniałe wrażenia ze spotkań ze wspaniałą młodzieżą z Polski, ciekawych zajęć edukacyjnych i wycieczek, miłości i troskliwej opieki obywateli polskich do naszych dzieci i o Polsce.

        Jesteśmy pewni, że nadal będzie Pan robić wszystko co możliwe, aby pomagać nam ochraniać ukraińskie dzieci i uchować je od goryczy i rozczarowania teraźniejszości.

        Korzystając z okazji, przekazujemy Panu nasz wielki szacunek, wdzięczność i przekonanie o Pana miłości do dzieci.

Prezes Zarządu Dziecięcego Funduszu Ukrainy                                                  Symonenko W.I.

Kierownik grupy dzieci                                                                                      Pałenko Ł.D.