Władze

Iv Kadencja od 14.12.2018:

 

Prezes Zarządu Konwentu
Stanisław Cybula
(Starosta Drawski)
Wiceprezes Zarządu
Janina Kwiecień
(Członek Zarządu Powiatu Kartuskiego)
  Wiceprezes Zarządu
Tomasz Zając
(Wójt Gminy Hrubieszów)
  Wiceprezes Zarządu
Marcin Gregorczyk
(Przedstawiciel Gminy Miasto Szczecin)
  Sekretarz Zarządu
Janusz Stankowiak
(Prezydent Miasta Starogard Gdański)
Skarbnik Zarządu
Tomasz Hynda
(Starosta Białogardzki)
Członek Zarządu
Mirosław Majka
(Starosta Świdwiński)
Członek Zarządu
Andrzej Krzysztofiak
(Burmistrz Miasta Kwidzyna)
Członek Zarządu
Piotr Gruszczyński
(Starosta Gnieźnieński)

III Kadencja 20.01.2015 – 14.12.2018:

  • Janina Kwiecień – Prezes Zarządu Konwentu (Starosta Kartuski)
  • Jacek Kozłowski – Wiceprezes Zarządu (Wicestarosta Drawski)
  • Bogdan Jaroszewicz – Wiceprezes Zarządu (Zastępca Prezydenta Miasta Szczecin)
  • Janusz Stankowiak – Sekretarz Zarządu (Prezydent Miasta Starogard Gdański)
  • Tomasz Hynda – Skarbnik Zarządu (Starosta Białogardzki)
  • Adam Fedorowicz – Członek Zarządu (Burmistrz Gminy Chojna)
  • Andrzej Krzysztofiak – Członek Zarządu (Burmistrz Miasta Kwidzyna)
  • Paweł Mikołajewski – Członek Zarządu (Burmistrz Białego Boru)
  • Jan Mołodecki – Członek Zarządu (Wójt Gminy Hrubieszów)
  • Beata Tarczyńska – Członek Zarządu (Starosta Gnieźnieński)

II Kadencja 30.05.2011 – 20.01.2015:

  • Stanisław Cybula Prezes Zarządu (Starosta Drawski)
  • Piotr Krzystek Wiceprezes Zarządu (Prezydent Miasta Szczecin)
  • Edmund Stachowicz Wiceprezes Zarządu (Prezydent Miasta Starogard Gdański)
  • Robert Choma Wiceprezes Zarządu (Prezydent Miasta Przemyśla)
  • Krzysztof Frankenstein Sekretarz Zarządu (Burmistrz Miasta Sławno)
  • Tomasz Hynda Skarbnik Zarządu (Starosta Białogardzki)
  • Adam Fedorowicz Członek Zarządu (Burmistrz Gminy Chojna)
  • Andrzej Kaszubski Członek Zarządu (Wójt Gminy Kobylanka)
  • Andrzej Krzysztofiak Członek Zarządu (Burmistrz Miasta Kwidzyna)
  • Dariusz Pilak Członek Zarządu (Starosta Gnieźnieński)
  • Olgierd Geblewicz Członek Zarządu (Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego)

I Kadencja 7.09.2010 – 30.05.2011:

  • Prezes Zarządu Stanisław Cybula (Starosta Drawski),
  • Wiceprezes Zarządu Krzysztof Ostrowski (Starosta Gnieźnieński),
  • Sekretarz Zarządu Edmund Stachowicz (Prezydent Starogardu Gdańskiego),
  • Skarbnik Zarządu Krzysztof Bagiński (Starosta Białogardzki).